DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ

V piatok 18. 1. 2019 sa dvere našho konzervatória opäť otvoria. Tešíme sa na rodičov, priateľov a predovšetkým našich nových perspektívnych študentov. Ak ešte nie ste rozhodnutí, či je naša škola pre Vás „to pravé“, neváhajte a príďte medzi nás.

Ako novinku prinášame zmenenú formu nášho DOD. Dvere na všetkých tanečných sálach otvoríme už o 9:30 a je len na Vás, do ktorej z nich vstúpite a ktorú hodinu si pozriete – rôzne ročníky, rôzne predmety, rôzni študenti a učitelia. Alebo aj všetko po troške. Stačí si len vybrať.

 

PROGRAM

Miesto / Čas 3. hodina 4. hodina 5. hodina 6. hodina
9:45 - 10:30 10:45 - 11:30 11:35-12:20 12:30 - 13:25
Veľká sála 4. ročník 6. + 7. ročník
Moderný tanec Klasický tanec
Stredná sála 8. ročník 6. + 7. ročník 3. ročník
Ľudový tanec Ľudový tanec Moderný tanec + Klasický tanec
Malá sála 2. ročník 1. ročník
Klasický tanec Tanečná gymnastika + Klasický tanec

 

Po skončení vyučovania (od 13:30) budú nasledovať simulované prijímacie skúšky pre záujemcov o našu školu.

Pre rodičov bude v tom istom čase k dispozícii riaditeľka školy, aby odpovedala na všetky ich otázky.

Čo si priniesť so sebou?
-    dres + pančuchy alebo ponožky + cvičky (dievčatá),
-    obtiahnuté tričko + kraťasy + ponožky + cvičky (chlapci)

Tešíme sa na Vás.